• English

سبد خرید

شرکت مشاورین تجاری اسپاد

شرکت مشاورین تجاری اسپاد
16 اسفند 1401
Afash
15

شرکت ارزاسپاد

توسعه و رشد سازمان ها در جهت بهبود توان مدیریتی در فضای کسب و کار مستلزم آگاهی و اشراف بر دانش نوین مدیریتی می باشد. با افتخار تمامی سعی و تلاش خود را در مجموعه اسپاد بکار می گیریم تا در کنار شما تلاشگران عرصه ترقی کشور موفقیت روز افزون شما را به نظاره بنشینیم. انتظار شرکت ها از سرمایه گذاری بر کمپین تبلیغات،افزایش سود و شهرت برند با تشویق و تحریک مصرف کنندگان برای خرید بیشتر است. مدیریت تبلیغات را نمی توان به عنوان قطعه مستقل در ماشین سازی در نظر گرفت و از طرفی تبلیغات بخشی جدایی ناپذیر از سیستم کسب و کار است.

خدمات گروه مشاورین
ارزاسپاد

طراحی و مدیریت سرمایه گذاری

سرمایه گذاران دارای تمایلات، اهداف سرمایه گذاری و ریسک پذیری متفاوتی می باشند و از طرف دیگر بازار نیز مانند هر محیط سرمایه گذاری دیگری دارای پیچیدگی ها و ویژگی های منحصر به فرد خود است. شرکت مشاورین تجاری پیشرو ارز آوران اسپاد آمادگی دارد تا با ارائه خدمات مشاوره ای مختلف، شما را در تصمیم گیری های سرمایه گذاری، فرصت های سرمایه گذاری جدید، بهبود سود سرمایه گذاری فعلی و سایر خدمات همراهی و پشتیبانی نماید.

مشاوره و تدوین طرح توجیهی

طرح توجیهی تجاری ، سندی منحصر به‌ فرد در خصوص ویژگی‌های یک کسب‌ و کار تجاری است. از آنجایی‌که طرح توجیهی مطابق با ویژگی‌های یک شرکت نوشته می‌شود، قابل‌ تعمیم به شرکت دیگر نمیباشد. همان‌طور که اثرانگشت منحصر به‌ فرد می‌باشد یک طرح کسب‌وکار را نباید برای دو شرکت متفاوت به کاربرد.
طرح توجیهی بیزینس پلن( Business Plan ) به دنبال بیان جزئیاتی در خصوص تجارت شماست. این طرح می‌تواند در چند خط یا در چند صد صفحه تهیه گردد که کاملا وابسته به پیچیدگی‌های فرایندهای سازمانی، محصولات و خدمات است. شرکت پیشرو ارز آوران اسپاد، در حوزه طرح کسب‌وکار تجاری، مدل کسب‌ و کار شمارا با استفاده از جدیدترین تکنیکهای نگارش بیزینس پلن( Business Plan) و نیز سایر تکنیک‌های موجود و یا تلفیقی از آن‌ها به بهترین مدل کسب‌ و کار برای شما انتخاب، تهیه و ارائه می نماید.

طرح ریزی و مدیریت برندینگ

مشاوره بازاریابی، به ایجاد برنامه بازاریابی دقیق، تعیین یک پیام تجاری و شناسایی بازاریابی چند زمینه ای درست برای دریافت پیام خارج از بازار هدف کمک می نماید .
مشتریان هر شرکتی منبع سرشار و ارزشمند رشد می باشند که برای استفاده از آن می بایستی توسعه قابلیت های بازاریابی و فروش مدنظر قرار گیرد.ما در مجموعه پیشرو ارز آوران اسپاد به مشتریان خود کمک می کنیم تا مسیر توسعه بازار خود را با تاکید بر تغییرات فضای کسب و کار و محیط اقتصادی کشور به صورت دقیق تری تبیین نموده و پس از تدوین استراتژی متناسب با نیازهای مشتریان و کسب و کار، در جهت عملی سازی آنها گام بر دارند.

مدیریت بازاریابی و مشتری

مشاوره بازاریابی، به ایجاد برنامه بازاریابی دقیق، تعیین یک پیام تجاری و شناسایی بازاریابی چند زمینه ای درست برای دریافت پیام خارج از بازار هدف کمک می نماید .
مشتریان هر شرکتی منبع سرشار و ارزشمند رشد، می باشند که برای استفاده از آن می بایستی توسعه قابلیت های بازاریابی و فروش مدنظر قرار گیرد.ما در مجموعه پیشرو ارز آوران اسپاد به مشتریان خود کمک می کنیم تا مسیر توسعه بازار خود را با تاکید بر تغییرات فضای کسب و کار و محیط اقتصادی کشور به صورت دقیق تری تبیین نموده و پس از تدوین استراتژی های متناسب با نیازهای مشتریان و کسب و کار، در جهت عملی سازی آنها گام بر دارند.

حسن انجام کار

قبلی
بعدی

مقالات مرتبط

نقشه راه برای کسب و کار (Business Roadmap) 16 اسفند 1401
نفوذ در بازارهای بین المللی 16 اسفند 1401
تحلیل PESTLE 16 اسفند 1401

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوگو ارز اسپاد

ما یک شرکت خدمات حمل و نقل نزدیک ، متنوع ، در بزرگراه و حمل و نقل هستیم که شرکت های تابعه آن در بخشهای مختلف صنعت از جمله خودرو خرده فروشی لیزینگ کامیون ،تدارکات حمل و نقلو اتومبیل رانی.حرفه ای فعالیت می کنند

ارتباط با ما

تمامی حقوق متعلق به هلدینگ ارز اسپاد می‌باشد

طراحی وب سایت و سئو توسط تیم طراحی سایت ارز اسپاد